Верифицированный профиль
3
Года опыта
2
Верифицированные рекомендации
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
15
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад

Продажа квартир (13)

  • Jack TOP
    74 000 $
    1 010 $/м²

    Франко Ивана пер., 8/1-Д

    2 комнаты
    73 / 28 / 25 м²
    этаж 8 из 11
    3 нед. назад
    Пропонується до продажу простора ДВОкімнатна квартира (перепланована з трикімнатної). Престижний ЖК "Корона Дубово". Квартира загальною площею 72 кв.м знаходиться на видовому восьмому поверсі 11-поверхового будинку. Квартира зручно розташована і має зручне планування. Ідеальний варіант для комфортного проживання у затишному районі міста. Телефонуйте - організую показ.
    Риелтор
  • Jack TOP
    80 000 $
    1 020 $/м²

    Гетьмана Мазепи ул. (Красовського), 6в

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Дубове ЖК ЖСК Красовский
    2 комнаты
    78 / 59 / 11 м²
    этаж 5 из 5
    2014 год постройки
    4 нед. назад
    В квартирі кухня-студія та дві кімнати. Дві лоджії та засклений балкон. Для незабутніх вечорів з чашечкою кави є власна тераса. В квартирі виконано якісний ремонт. Практично усі меблі та техніка залишаються. Телефонуйте - організую показ.
    Риелтор
  • Jack TOP
    55 000 $
    683 $/м²

    Железнодорожная ул., 63

    3 комнаты
    81 / 52 / 8 м²
    этаж 2 из 2
    3 мес. назад
    Продається простора трикімнатна квартира. Квартира з ІНДИВІДУАЛЬНИМ опаленням знаходиться на другому поверсі чотириквартирного будинку 90-х років. Будинок розташований у тихому районі. Поруч знаходиться школа, дитячий садочок. Неподалік знаходиться зупинка громадського транспорту. Біля будинку є земельна ділянка (можна побудувати гараж, тощо). Маленький сад, квітник. Є індивідуальний вихід на горище та окремий вхід у підвал. Підвал як половина квартири. Нові пластикові вікна та нові броньовані вхідні двері. Косметичний ремонт, крім однієї кімнати. Телефонуйте - організую показ.
    Риелтор
  • Jack TOP
    40 200 $
    638 $/м²

    Куприна ул. (Куприна), 7/3

    БЕЗ КОМИССИИ Дубове
    2 комнаты
    63 / 32 / 9 м²
    этаж 8 из 10
    3 мес. назад
    Продається простора двокімнатна квартира з виглядом на озера. Квартира знаходиться на видовому восьмому поверсі. Здача будинку запланована на початок 2026 року. Аби стати власником цієї неперевешеної квартири - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!